Hakkımızda

1997 yılından bugüne, pano üretim ve elektromontaj konularında faaliyet gösteren Doruk Elektrik ve 2004 yılında akıllı bina sistemleri gerçekleştirmek üzere kurulmuş olan Optimus Elektronik firmalarının 2010 yılı başında birleşmeleriyle oluşmuştur.

Firma, 1999 yılında ABB ile yapılan partnerlik anlaşması sayesinde ABB panolarını üretmeye başlamış, bu partnerlik sürecinde birçok projeye imza atmıştır. Yalnızca pano üretiminde değil aydınlatma otomasyonu alanında pek çok projede çözüm ortağı olarak yer alan ve Ekvator Ginesi’nden Moldova’ya, Libya’dan Kongo’ya kadar birçok ülke ve kıtada faaliyet gösteren Optimus Doruk, 2017 yılında gerçekleştirdiği yatırımla üretim tesisi toplam alanını 3400 m² ye, depo alanını 1600 m² ye çıkarmıştır.

Bu yatırımıyla birlikte çok daha hızlı ürün temin edebilir hale gelen ve kendi alanında dev markaların ürünlerini müşterileriyle buluşturan Optimus Doruk, AG şalt ürünleri, yumuşak yol verici ve frekans konvertörleri, KNX modülleri, anahtar-priz serileri alanında satış uzman satış kadrosuyla hizmet vermektedir.

Optimus Doruk bina otomasyon sistemleri, zayıf akım, ses ve görüntü sistemlerinde yarattığı çözümlerle ve güçlü referanslarıyla sektörün öncü firması haline gelmiştir. Uzman mühendis kadrosuyla devreye almış olduğu projelerde müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yükleniyor...